• Roostevaba teras
  • Alumiinium
  • Vask

Amari Metals Europe

Amari Metals Europe Ltd. on hästituntud nimi roostevaba terase, vase- ja niklisulamite ning alumiiniumist pooltoodete hulgimüüjana.
Tegemist on rahvusvahelise metallide turustajaga, kelle teeninduskeskuste võrgustik katab tervet Euroopat.

Koondatud oskusteave, lähedalolek klientidele ja usaldusel tuginev koostöö võimaldavad meil arvestada klientide erisoove ning pakkuda probleemidele praktilisi lahendusi väga lühikeste tarneaegadega. Nii väikestes kui ka suurtes kogustes.

roostevaba teraslehed

Amari Metals OÜ

1995. aasta maikuus otsustas Avesta Sheffieldi kontserni juhtkond asutada oma müügifirma Baltikumis. Kuna Eesti üldine stabiilsus ja majandusnäitajad
olid paremad kui meie lõunanaabritel, otsustati müügifirma luua Tallinnasse..

Firma pidulik avamine toimus 27. veebruaril.

20. jaanuaril 2001 ühinesid Outokumpu Steel'i ja Avesta Sheffield'i roostevaba terase kontsernid, mille tagajärjel moodustus maailmas suuruselt teine roostevaba terase tootja — AvestaPolarit.

Aastal 2003, pärast Outokumpu grupiga liitumist, sai emaettevõtte nimeks Outokumpu Stainless. 12. jaanuaril 2004 koondati Outokumpu nime alla kõik grupi tegevusalad - roostevaba teras, vask ja tehnoloogia.

2006. aastal müüdi vase tootmine ja keskenduti üksnes roostevabale terasele.

2012. aasta septembrist kuulume Amari Metals Europe Ltd. ettevõtete perre, mis on üks suurimaid mitteraudmetallide hulgimüüjaid Euroopas.

roostevaba teraslehed
Amari Metals OÜ on Outokumpu toodete ainu-edasimüüja Eestis ja Lätis.

Geograafilise asendi poolest on müügifirma paiknemine Tallinnas eriti soodne, kuna paikneme paljude tootjatehaste lähinaabruses. Meid varustavad kümme tehast Soomes, Rootsis ja Inglismaal. Siinses 1100 ruutmeetri suuruses Baltimaade suurimas roostevaba terase laos on pidevalt ligikaudu 500 toodet / artiklit. 2000.a suvest on meil Tallinnas ka roostevaba lehtede harjamise ja kiletamise liin. See võimaldab meil maksimaalse paindlikkuse ja kõrge tasemega teenindust.